Pod vodou jsme jako doma

Vítáme Vás u nás

Hrajeme si

S mámou

S kamarády

Bavíme se

A hrou dosáhneme profesionáních výsledků

Plavání je zábava

S pomůckami pestřejší

Názory klientů

Vážená paní Vlkova,
už delší dobu Vám chci napsat ohledně Vašich trenérů.
Vždy s nimi byly dcery spokojeny a nadšeny, ale co provádí současní Mistři tréninku baví nejen dcery, ale i mě jakožto přísedícího rodiče.
Naprosto úžasní.
Děkuji a přeji pěkný den,
V. Ficbauer

ficbauer@centrum.cz  


Poděkování

Moc bych chtěla poděkovat za skvělou výuku plavání u obou našich dětí. Začínali jsme u vás, když bylo Janě sedm roků. Hned na první hodině mi váš trenér nabízel kontakt na závodního trenéra. Jsem ráda, že jsem to odmítla a výuku plavání jsme absolvovali u vás. Nic nám neuteklo, naopak Jana se neustále zlepšovala a téměř z každých závodů si odvážela medaile. Dnes je jí deset, a už jsme u závodního trenéra a úspěchy pokračují. V Letošní sezoně získala zlatou medaili jak na městském přeboru, tak i na kraji. Ale neustále těžíme z toho co jsme se naučili u vás.
Mladší Martin začínal ve čtyřech letech. Skvěle nám vyhovoval hravý a zajímavý přístup k výuce plavání, který máte skvěle přizpůsobený věkovým skupinám dětí. V současnosti už rádi jezdíme do vašeho zdokonalovacího družstva na velký bazén, kde jsme maximálně spokojeni. Martin už taky rád závodí a sem tam už přiveze i medaili.
Takže bych vám i vašim trenérům chtěla moc poděkovat a popřát mnoho úspěchů.
Už se těším na další spolupráci, hned jak doroste náš třetí syn.

Dekuji Lenka Hrdová
hrdova.l@seznam.cz

 

Jméno a přijmení: Josef Svoboda
  Moje odborně vedená výuka plavání začala ve 27 letech v bazénku Hotelu Santon,kde paní Vlková pořádala hodiny plavání pro maminky s dětmi. Během asi 3 lekcí jsem se díky jejím srozumitelným instrukcím naučil správně dýchat do vody a hlavně pocítil radost z opravdového plavání. Následně jsem od ní dostával rozepsané tréninky a sám pokračoval v upevňování nových plaveckých návyků na Ponávce. Občas mě přijela upozornit na chyby a podle nich upravila trénink. Díky tomuto základu a posílenému sebevědomí plavce jsem se později odvážil přihlásit do kondičního plavání Komety Brno určeného mládeži. Zde od září 2007 až dosud docházím na dva hodinové tréninky týdně. V posledních dvou letech mám i přes občasné absence naplaváno v každém roce přes 100 km, aniž bych to považoval za mimořádný výkon. Výrazně se mi zlepšila při mém sedavém zaměstnání u PC kondice, odolnost proti stresu, otužilost, posledních 5 let jsem nebyl oproti dřívější časté nemocnosti ani jednou v pracovní neschopnosti a z nachlazení se rychleji vzpamatuji. Investici do plavání považuji za jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí. Velmi mě potěšilo, když jsem se po 10 letech s paní Vlkovou v Aquaparku Kohoutovice setkal a mohl jí na vlastním těle i příběhu dokázat, že naše společná práce přinesla plody, o kterých se mi tehdy ani nesnilo.
 
 
Dobrý den paní Vlková,
 
chtěla bych poděkovat Vám a instruktorům vaší plavecké školy Lavia, kteří malé plaváčky postupně proměňují v šikovné plavce:-). Moje dcera vaše kurzy navštěvovala 9 let a vždy jsme byly spokojeny, nejen s přístupem, pomůckami, ale i výsledkem, kterému se dcera ve vodě naučila. Vždy vás ráda budu doporučovat ostatním rodičům!
 
S pozdravem
Hana Kunická
Email: hanka.green@gmail.com